Přívěsek strom života, barevné zirkony

- 10%
Kód produktu: P0024-14
Stříbrný přívěsek strom života s barevnými zirkony je hezkým doplňkem pro každodenní nošení. Tento šperk je osazen mnoha čirými zirkony po jeho obvodu a ... Číst více
565 Kč
509 Kč
Ks

Popis produktu:

Stříbrný přívěsek strom života s barevnými zirkony je hezkým doplňkem pro každodenní nošení. Tento šperk je osazen mnoha čirými zirkony po jeho obvodu a několika dalšími barevnými zirkony, které zdobí strom života.

Barevné zirkony mohou evokovat plody stromu, kapky rosy nebo malé ptáčky na větvičkách stromu života. To ještě více podtrhuje celou symboliku šperku.

Strom života je velmi známý a silný symbol, který pojednává o propojení všeho živého. Je symbolem vztahu k ostatním lidem, zvířatům i přírodě. Dalo by se tedy mluvit o toleranci, lásce, vzájemné úctě, respektu a nesobeckosti ke svému okolí.

Tento přívesek bude tedy říkat hodně o charakteru jeho nositele. Pokud narazíte na někoho s tímto symbolem, bude vaše setkání nejspíše milou zkušeností s inspirativním člověkem.

Všechny kousky z kategorie přívěsky jsou dodávány bez řetízku. Pokud již řetízek nemáte, doporučujeme jej zakoupit s objednávkou.

Všechny šperky Rafity:

  • jsou z kvalitního leštěného stříbra o ryzosti 925/1000
  • díky rhodiové úpravě si dlouhodobě drží svůj lesk, jsou odolné, nečernají a mají vzhled bílého zlata
  • povrchová úprava zajišťuje také, že jsou šperky Rafity antialergenní

Stříbrné šperky jsou stále více oblíbené, působí decentně a nenuceně, ale zároveň luxusně díky stále kvalitnějšímu zpracování a charakteristickému bílému odlesku. Většina šperků Rafity je také doplněna o precizně vybroušené zirkony různých barev i velikostí, které mají vysokou třpytivost a dodávají šperkům osobitý charakter. Všechny naše stříbrné šperky mají rhodiovou povrchovou úpravu. Rhodium patří mezi drahé kovy patřící do skupiny platinových a chrání tak stříbrné šperky před mechanickým poškozením i černáním, navíc zvyšuje i lesk stříbrných šperků.

Jsme registrováni na puncovním úřadě a ručíme za pravost stříbrných šperků v naši nabídce.

Parametry produktu:

Značka:
Barva kamene:
Barevné
Vedlejší kámen:
Kubické zirkony
Rozměry:
19 x 19 mm
Materiál:
Stříbro 925/1000
Motiv / Vzhled:
Strom života
Motiv / Vzhled:
Stříbrné
Povrchová úprava:
Rhodium
Vhodné pro:
Pro ženy

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava ZDARMA od 850 Kč