Doprava zdarma od 1000 Kč | Ekologické balení | Odesíláme v pracovní dny do 24h

Stříbrný prsten se zirkony

Popis produktu:

Vznešenost a oslnivá krása se spojily v našem prstenu, který zdobí ledově stříbřitý květ z kubických zirkonů. Svým vzhledem klenot připomíná sněhovou vločku třpytící se v měsíčním světle.

Jeho design vás zavede do světa zimy a magie, přičemž každý detail vypráví svůj vlastní příběh. Okouzlující lesk a jedinečnost prstenu by jistě zahřály u srdce i ledovou královnu.   

 

 

Sametová elegance a ledová krása se spojily v našem stříbrném prstenu, který zdobí ledově stříbrný květ. Tento klenot připomíná sněhovou vločku, jemně tvořící neopakovatelný kus šperku. Prsten je precizně zdoben stříbrnými zirkony, které třpytí a tvoří působivý kontrast k ledovému květu.

Tento prsten není jen šperk, je to umělecké dílo, které v sobě nese nádech plesu ledové královny. Jeho design vás zavede do světa zimy a magie, přičemž každý detail vypráví svůj vlastní příběh. Vyzdvihněte svůj jedinečný styl a okouzlujte okolí tímto symbolickým prstenem, který je zároveň elegantním vyjádřením krásy a jemnosti.Sametová elegance a ledová krása se spojily v našem stříbrném prstenu, který zdobí ledově stříbrný květ. Tento klenot připomíná sněhovou vločku, jemně tvořící neopakovatelný kus šperku. Prsten je precizně zdoben stříbrnými zirkony, které třpytí a tvoří působivý kontrast k ledovému květu.

Tento prsten není jen šperk, je to umělecké dílo, které v sobě nese nádech plesu ledové královny. Jeho design vás zavede do světa zimy a magie, přičemž každý detail vypráví svůj vlastní příběh. Vyzdvihněte svůj jedinečný styl a okouzlujte okolí tímto symbolickým prstenem, který je zároveň elegantním vyjádřením krásy a jemnosti.

 
 
 
 
 
 

Parametry produktu:

Značka:
Hlavní kámen:
Čirý kubický zirkon
Motiv / Vzhled:
Květina
Motiv / Vzhled:
Vločka
Motiv / Vzhled:
Zima
Styl šperku:
Romantické
Styl šperku:
Výrazně zdobené
Dle příležitosti:
Plesy a gala
Dle příležitosti:
Zima, zimní sporty
Dle příležitosti:
Vánoce
Barva kamene:
Čiré krystaly
Velikost prstenu:
52
Velikost prstenu:
54
Velikost prstenu:
56
Velikost prstenu:
58
Velikost prstenu:
60
Velikost prstenu:
62
Materiál:
Stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
Rhodium
Určení:
Pro ženy
Velikost ozdoby:
14 x 14 mm

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava zdarma od 1000 Kč