Doprava zdarma od 1000 Kč | Ekologické balení | Odesíláme v pracovní dny do 24h

Stříbrné náušnice s černým opálem 9mm

- 10%
Kód produktu: E0163PZ-27
Elegantní stříbrné náušnice Rafity s černým opálem jsou symbolem sofistikovanosti a subtílní krásy. Rhodiování, které tyto ... Číst více
690 Kč
621 Kč
Ks

Popis produktu:

Elegantní stříbrné náušnice Rafity s černým opálem jsou symbolem sofistikovanosti a subtílní krásy. Rhodiování, které tyto náušnice zdobí, jim propůjčuje nejenom zářivý lesk, ale také dlouhotrvající odolnost proti opotřebení. S průměrem 9 mm jsou tyto náušnice dostatečně výrazné, aby upoutaly pozornost, avšak zachovávají si jemnost a nenápadnost díky jednoduchému provedení.

Syntetický černý opál, který je hlavní ozdobou těchto náušnic, okouzluje svými barevnými odlesky, které se mění v závislosti na světle a úhlu pohledu. Jeho tmavé tóny evokují pocit záhadnosti a elegance. Tyto náušnice jsou ideální volbou pro ženy, které mají rády šperky s příběhem a symbolikou, neboť opál bývá spojován s kreativitou a energií.

Puzetové zapínání zajišťuje, že náušnice snadno nasadíte. Tento typ náušnic je vhodný pro každodenní nošení i pro zvláštní momenty, kdy chcete vyniknout.

Nechte se zlákat tajemnou krásou těchto náušnic a vdechněte svému vzhledu nádech elegance, který jen stříbro a opál mohou poskytnout.

Parametry produktu:

Značka:
Hlavní kámen:
Černý opál (syntetický)
Motiv / Vzhled:
Pecky
Motiv / Vzhled:
Kulička
Barva kamene:
Černá
Typ zavírání:
Puzeta
Rozměry:
Průměr 9 mm
Materiál:
Stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
Rhodium
Rozměry ozdoby:
Průměr 9 mm
Určení:
Pro ženy

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava zdarma od 1000 Kč