Doprava zdarma od 1000 Kč | Ekologické balení | Odesíláme v pracovní dny do 24h

Stříbrné náušnice s akvamarínem

Kód produktu: E0039PZ-01
Nechte se okouzlit nebeskou harmonií stříbra a modři akvamarínu s těmito Stříbrnými náušnicemi s akvamarinem od Rafity. Tato svěží interpretace klasického ... Číst více
590 Kč
Ks

Popis produktu:

Nechte se okouzlit nebeskou harmonií stříbra a modři akvamarínu s těmito Stříbrnými náušnicemi s akvamarinem od Rafity. Tato svěží interpretace klasického náušnicového věnce přináší dotek elegance, který bude doprovázet každý váš krok. Precizně usazené zirkony v lesklém stříbru vytvářejí nepřehlédnutelný třpyt, zatímco zářivé modré akvamaríny symbolizují moudrost a klid, a dodávají tak náušnicím významovou i vizuální hloubku.

Každá žena ocení nadčasovost těchto šperků, které jsou jako stvořené pro zdůraznění osobité krásy. Ať již budou tyto náušnice doplňkem vaší denní elegance, nebo se stanou hvězdou večerního vystupování, pokaždé podtrhnou vaši unikátní aura. Jejich jemnost a minimalistický design je předurčují k tomu, aby se staly nepostradatelným společníkem každé ženy, která hledá šperk, jenž bude svědčit jejímu vkusu při různorodých příležitostech.

Rafity zároveň věnuje pozornost ekologické stránce obchodování – šperky vám doručíme v ekologickém balení, a to s příslibem rychlého odeslání. Obdarujte se šperkem, který se stane součástí vašich nezapomenutelných momentů, nebo věnujte tento důmyslný dárek někomu, kdo si zaslouží být každý den připomínán krásou akvamarinové modři.

Parametry produktu:

Značka:
Hlavní kámen:
Akvamarín (syntetický)
Motiv / Vzhled:
Pecky
Motiv / Vzhled:
Kruh
Styl šperku:
Romantické
Dle příležitosti:
Dovolená a cestování
Barva kamene:
Modrá
Typ zavírání:
Puzeta
Materiál:
Stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
Rhodium
Určení:
Pro ženy
Rozměry:
9 mm

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava zdarma od 1000 Kč