Stříbrný přívěsek slon se zirkonem

Kód produktu: P0001-13
Stříbrný přívěsek Slon se zirkonem nabízí především originální jednoduchý design. Přívěsek se hodí na všechny slavnostní akce, ... Číst více
490 Kč
441 Kč
Ks

Popis produktu:

Stříbrný přívěsek Slon se zirkonem nabízí především originální jednoduchý design. Přívěsek se hodí na všechny slavnostní akce, schůzky i na běžné nošení. Slon je symbolem štěstí, moudrosti a zkušenosti. Pro svůj sociální život je považován zároveň za symbol loajality, společenství a jednoty.

Celková váha produktu je 2,21 g. Hlavním materiálem celého přívěsku je stříbro. Hezkým doplňkem tohoto šperku je kubický zirkon. Pokud se tedy poohlížíte po přívěsku s bohatou symbolikou a jemným designem, který je doplněn třpytivým zirkonem, doporučujeme právě tento kousek.

Všechny kousky z kategorie přívěsky jsou dodávány bez řetízku. Pokud již řetízek nemáte, doporučujeme jej zakoupit s objednávkou.

Všechny šperky Rafity:

  • jsou z kvalitního leštěného stříbra o ryzosti 925/1000
  • díky rhodiové úpravě si dlouhodobě drží svůj lesk, jsou odolné, nečernají a mají vzhled bílého zlata
  • povrchová úprava zajišťuje také, že jsou šperky Rafity antialergenní

Stříbrné šperky jsou stále více oblíbené, působí decentně a nenuceně, ale zároveň luxusně díky stále kvalitnějšímu zpracování a charakteristickému bílému odlesku. Většina šperků Rafity je také doplněna o precizně vybroušené zirkony různých barev i velikostí, které mají vysokou třpytivost a dodávají šperkům osobitý charakter. Všechny naše stříbrné šperky mají rhodiovou povrchovou úpravu. Rhodium patří mezi drahé kovy patřící do skupiny platinových a chrání tak stříbrné šperky před mechanickým poškozením i černáním, navíc zvyšuje i lesk stříbrných šperků.

Jsme registrováni na puncovním úřadě a ručíme za pravost stříbrných šperků v naši nabídce.

Parametry produktu:

Značka:
Hlavní kámen:
Kubický zirkon
Hmotnost:
2,21 g
Rozměry:
15 x 20 mm
Materiál:
Stříbro 925/1000
Motiv:
Slon
Povrchová úprava:
Rhodium

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava ZDARMA od 850 Kč