Doprava zdarma od 1000 Kč | Ekologické balení | Odesíláme v pracovní dny do 24h

Stříbrné náušnice s bílou perlou

Kód produktu: E0070KL-06
Bílá perla je tradičně spojována s čistotou, nevinností a dokonalostí. Proto se často používá v různých svatebních a společenských příležitostech, kde ... Číst více
835 Kč
Ks

Popis produktu:

Bílá perla je tradičně spojována s čistotou, nevinností a dokonalostí. Proto se často používá v různých svatebních a společenských příležitostech, kde symbolizuje krásu a elegance. Bílá perla se také často spojuje s láskou, štěstím a ochranou. V mnoha kulturách je bílá perla považována za symbol moudrosti a hloubky, protože se vytváří v nitru mušle.

Náušnice s bílou perlou jsou klasickým a elegantním doplňkem. Tyto stříbrné náušnice s bílou perlou jsou vyrobeny z pravého stříbra 925 a mají povrchovou úpravu rhodia, což zajišťuje jejich dlouhodobou trvanlivost a lesk. Každá náušnice je zdobena krásnou bílou perlou, která má hladký povrch a lesklý odlesk. Náušnice mají praktické zavírání na klapku, což zaručuje jejich bezpečné a pohodlné nošení po celý den. Tyto náušnice jsou vhodné pro každodenní nošení, stejně jako pro speciální příležitosti a jsou skvělým dárkem pro milovníky klasického stylu a přírodních materiálů.

Parametry produktu:

Značka:
Hlavní kámen:
Perla (syntetická)
Barva kamene:
Bílá
Typ zavírání:
Klapka
Materiál:
Stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
Rhodium
Určení:
Pro ženy
Rozměry:
8 x 15 mm
Rozměry ozdoby:
Průměr 8 mm

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava zdarma od 1000 Kč