Stříbrné náušnice s bílou perlou

- 15%

Popis produktu:

Bílá perla je tradičně spojována s čistotou, nevinností a dokonalostí. Proto se často používá v různých svatebních a společenských příležitostech, kde symbolizuje krásu a elegance. Bílá perla se také často spojuje s láskou, štěstím a ochranou. V mnoha kulturách je bílá perla považována za symbol moudrosti a hloubky, protože se vytváří v nitru mušle.

Náušnice s bílou perlou jsou klasickým a elegantním doplňkem. Tyto stříbrné náušnice s bílou perlou jsou vyrobeny z pravého stříbra 925 a mají povrchovou úpravu rhodia, což zajišťuje jejich dlouhodobou trvanlivost a lesk. Každá náušnice je zdobena krásnou bílou perlou, která má hladký povrch a lesklý odlesk. Náušnice mají praktické zavírání na klapku, což zaručuje jejich bezpečné a pohodlné nošení po celý den. Tyto náušnice jsou vhodné pro každodenní nošení, stejně jako pro speciální příležitosti a jsou skvělým dárkem pro milovníky klasického stylu a přírodních materiálů.

Cena náušnic je uvedena za pár, pokud není vyloženě uvedeno jinak.

Všechny šperky Rafity:

  • jsou z kvalitního leštěného stříbra o ryzosti 925/1000
  • díky rhodiové úpravě si dlouhodobě drží svůj lesk, jsou odolné, nečernají a mají vzhled bílého zlata
  • povrchová úprava zajišťuje také, že jsou šperky Rafity antialergenní

Stříbrné šperky jsou stále více oblíbené, působí decentně a nenuceně, ale zároveň luxusně díky stále kvalitnějšímu zpracování a charakteristickému bílému odlesku. Většina šperků Rafity je také doplněna o precizně vybroušené zirkony různých barev i velikostí, které mají vysokou třpytivost a dodávají šperkům osobitý charakter. Všechny naše stříbrné šperky mají rhodiovou povrchovou úpravu. Rhodium patří mezi drahé kovy patřící do skupiny platinových a chrání tak stříbrné šperky před mechanickým poškozením i černáním, navíc zvyšuje i lesk stříbrných šperků.

Jsme registrováni na puncovním úřadě a ručíme za pravost stříbrných šperků v naši nabídce.

Parametry produktu:

Značka:
Barva kamene:
Bílá
Hlavní kámen:
Perla (syntetická)
Typ zavírání:
Klapka
Rozměry:
8 x 15 mm
Materiál:
Stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
Rhodium
Rozměry ozdoby:
Průměr 8 mm
Vhodné pro:
Pro ženy

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava ZDARMA od 850 Kč