Stříbrné náušnice se safírem a zirkony

- 15%
Kód produktu: E0069KL-08
Tyto stříbrné náušnice Rafity, osazené kamenem evokujícím mystickou krásu safíru, představují dokonalost v každém detailu. Oválný zirkon s ... Číst více
690 Kč
587 Kč
Ks

Popis produktu:

Tyto stříbrné náušnice Rafity, osazené kamenem evokujícím mystickou krásu safíru, představují dokonalost v každém detailu. Oválný zirkon s precizním brusem dominuje středu každé náušnice, zatímco jeho sytě modrá barva září jako hluboké mořské vody, přinášejíc kus nebe a jeho klidu do každodenního shonu.

Drobné zirkony, které lemují část přední strany kruhu, dodávají celkovému designu náušnice další rozměr, reflektují světlo a přinášejí tak nositelce nádherný lesk a jiskru. Modrá barva kamenů, která je tradičně spojována s hodnotami jako pravda a moudrost, činí tyto náušnice nejen stylovým, ale i smysluplným doplňkem.

Náušnice jsou řemeslně zpracovány ze stříbra vysoké kvality, což zaručuje jejich dlouhověkost a bezčasovou eleganci. Díky praktickému zavírání na klapku jsou navíc velmi snadno použitelné a bezpečně drží na uchu i během aktivního dne.

Ať už jsou určeny jako dárek pro milovanou osobu nebo jako doplněk k vlastní šperkovnici, tyto náušnice představují univerzální ztělesnění elegance. Jsou dokonalým výběrem pro každou příležitost, od slavnostních chvil až po každodenní nošení, kdy chcete, aby váš osobitý styl byl viditelný. Obklopte se jemnou krásou a výjimečností s těmito stříbrnými náušnicemi Rafity se zirkonem inspirovaným safírem.

Cena náušnic je uvedena za pár, pokud není vyloženě uvedeno jinak.

Všechny šperky Rafity:

  • jsou z kvalitního leštěného stříbra o ryzosti 925/1000
  • díky rhodiové úpravě si dlouhodobě drží svůj lesk, jsou odolné, nečernají a mají vzhled bílého zlata
  • povrchová úprava zajišťuje také, že jsou šperky Rafity antialergenní

Stříbrné šperky jsou stále více oblíbené, působí decentně a nenuceně, ale zároveň luxusně díky stále kvalitnějšímu zpracování a charakteristickému bílému odlesku. Většina šperků Rafity je také doplněna o precizně vybroušené zirkony různých barev i velikostí, které mají vysokou třpytivost a dodávají šperkům osobitý charakter. Všechny naše stříbrné šperky mají rhodiovou povrchovou úpravu. Rhodium patří mezi drahé kovy patřící do skupiny platinových a chrání tak stříbrné šperky před mechanickým poškozením i černáním, navíc zvyšuje i lesk stříbrných šperků.

Jsme registrováni na puncovním úřadě a ručíme za pravost stříbrných šperků v naši nabídce.

Parametry produktu:

Značka:
Barva kamene:
Modrá
Hlavní kámen:
Safír (syntetický)
Typ zavírání:
Klapka
Vedlejší kámen:
Kubické zirkony
Rozměry:
6 x 16 mm
Materiál:
Stříbro 925/1000
Motiv / Vzhled:
Ovál
Povrchová úprava:
Rhodium
Rozměry ozdoby:
6 x 8 mm
Vhodné pro:
Pro ženy

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava ZDARMA od 850 Kč