Doprava zdarma od 1000 Kč | Ekologické balení | Odesíláme v pracovní dny do 24h

Stříbrné náušnice se safírem a zirkony

Kód produktu: E0069KL-0805
Tyto stříbrné náušnice Rafity, osazené kamenem evokujícím mystickou krásu safíru, představují dokonalost v každém detailu. Oválný zirkon s ... Číst více
790 Kč
Ks

Popis produktu:

Tyto stříbrné náušnice Rafity, osazené kamenem evokujícím mystickou krásu safíru, představují dokonalost v každém detailu. Oválný zirkon s precizním brusem dominuje středu každé náušnice, zatímco jeho sytě modrá barva září jako hluboké mořské vody, přinášejíc kus nebe a jeho klidu do každodenního shonu.

Drobné zirkony, které lemují část přední strany kruhu, dodávají celkovému designu náušnice další rozměr, reflektují světlo a přinášejí tak nositelce nádherný lesk a jiskru. Modrá barva kamenů, která je tradičně spojována s hodnotami jako pravda a moudrost, činí tyto náušnice nejen stylovým, ale i smysluplným doplňkem.

Náušnice jsou řemeslně zpracovány ze stříbra vysoké kvality, což zaručuje jejich dlouhověkost a bezčasovou eleganci. Díky praktickému zavírání na klapku jsou navíc velmi snadno použitelné a bezpečně drží na uchu i během aktivního dne.

Ať už jsou určeny jako dárek pro milovanou osobu nebo jako doplněk k vlastní šperkovnici, tyto náušnice představují univerzální ztělesnění elegance. Jsou dokonalým výběrem pro každou příležitost, od slavnostních chvil až po každodenní nošení, kdy chcete, aby váš osobitý styl byl viditelný. Obklopte se jemnou krásou a výjimečností s těmito stříbrnými náušnicemi Rafity se zirkonem inspirovaným safírem.

Parametry produktu:

Značka:
Hlavní kámen:
Safír (syntetický)
Motiv / Vzhled:
Ovál
Barva kamene:
Modrá
Typ zavírání:
Klapka
Vedlejší kámen:
Kubické zirkony
Materiál:
Stříbro 925/1000
Povrchová úprava:
Rhodium
Určení:
Pro ženy
Rozměry:
6 x 15 mm
Rozměry ozdoby:
6 x 8 mm

Balíme ekologicky a s láskou

Balíček, který Vám příjde není obyčejný. Potěší oko, srdce, duši i naši planetu Zemi.
Aby byl Váš balíček ještě více speciální, můžete nám do poznámky připsat vzkaz
pro toho, komu má udělat radost.

Doprava zdarma od 1000 Kč